ODIGRANA UTAKMICA 1. KOLA KUPA NS DONJI MIHOLJAC

NK Jedinstvo rezultatom 0:3 slavio u Rakitovici.

Autor:D.Š.
11.08.2022.

U srijedu, 10.08.2022. u Rakitovici, s početkom u 17,30 sati, odigrana je utakmica 1. kola KUP-a Nogometnog središta Donji Miholjac, između ŠNK Sokol iz Rakitovice i NK Jedinstvo Donji Miholjac. Bila je ovo vrlo zanimljiva i uzbudljiva utakmica u kojoj je domaća ekipa pokazala veliku borbenost i požrtvovnost. Konačni rezultat od 0:3 ne oslikava pravo stanje na terenu jer ekipa Sokola bila je potpuno ravnopravan protivnik i uz malo više sreće ishod je mogao biti i drugačiji. Naime, domaća momčad u 13. minuti nije iskoristila kazneni udarac, a imali su i nekoliko propuštenih izglednih prilika za zgoditak. Podsjetimo, ŠNK Sokol pojačao se za novu sezonu sa nekoliko igrača: Martin Matoković, Zvonimir Vincetić i Antonio Divković

– Čestitam ekipi NK Jedinstvo na pobjedi i želim im puno sreće u nastavku, a posebno se zahvaljujem našim momcima na fantastičnom pristupu igri i odličnoj predstavi. – rekao je predsjednik ŠNK “Sokol” Rakitovica, Hrvoje Pleša