SOKOLI SRUŠILI POLET

ŠNK “SOKOL” – NK “POLET” SEMELJCI 2:0 (5:3)

Autor: Danijel Šimunović

ŠNK SOKOL (RAKITOVICA) JE U FINALU KVALIFIKACIJA 1.ŽNL.

U kvalifikacijama za 1.ŽNL ,ŠNK SOKOL iz Rakitovice je ugostio ekipu NK POLET iz Semeljaca te je pobjedom 2:0 slavio važnu pobjedu kojom je ušao u finale kvalifikacija.
U napetoj utakmici pred više od 700 gledatelja Polet je pao.
U 25. minuti protivničku mrežu je zatresao Josip Golubić te je Sokole doveo u vodstvo.Igrači Poleta su pokušali sve trikove koje su imali na raspolaganju da izjednače rezultat ali nisu ozbiljnije zaprijetili.
U nastavku utakmice ekipa Poleta je stvorila tek još poneku priliku a u 57. minuti iz kaznenog udarca zgoditak za 2:0 je postigao Matej Žigmundić .
Nošeni navijanjem publike i većom željom za pobjedom Sokoli jednostavno nisu mogli izgubiti.

U nedjelju 19.07. u 18,00 sati u Rakitovici se igra finale kvalifikacija , u goste dolazi NK Croatia iz Velimirovca.

Za kraj, da pohvalimo i domaću publiku koja je čitavo vrijeme bodrila i navijala te pozivamo sve simpatizere,navijače i ljubitelje nogometa da dođu u nedjelju u Rakitovicu i daju podršku Sokolima.

U bogatoj foto galeriji pogledajte kako je bilo na utakmici.