BOGATA PONUDA CVIJEĆA UOČI BLAGDANA SVIH SVETIH
Donjomiholjačka tržnica prepuna je raznolikog cvijeća i cvjetnih aranžmana različitih vrsta i veličina.

Autor:D.Š.
Donjomiholjačka tržnica danas je puna kupaca koji uoči blagdana Svih svetih traže cvijeće i aranžmane. Tradicionalno bogata ponuda nije izostala, a može se kupiti sve, od svježeg cvijeća, lončanica, gotovih aranžmana od umjetnog ili svježeg cvijeća.
Cijena cvijeća u lončanicama kreće se od 20 do 50 kn , krizanteme oko 50 kn u lončanici (posudi), aranžmani od svježeg (živog) cvijeća od 100 – 200 kn, a od umjetnog u rasponu od 20 – 130 kuna.
Osim na tržnici, bogata ponuda cvijeća je i u Kolodvorskoj ulici, a pred zgradom INA-e, cvjećari Srednje škole Donji Miholjac ponudili su cvjetne aranžmane koje su sami izradili.
Fotogalerija: