Slider

Miholjština.info

Prvi informativni portal Miholjštine

NK JEDINSTVO – NK TOMISLAV 1:2

Neiskorištene prilike i olako primanje golova recept su po kojem NK Jedinstvo igra posljednja dva kola.

Autor:D.Š.

U subotu 10.04.2021. u Donjem Miholjcu s početkom u 16,30 sati odigrana je utakmica 19..kola 1.ŽNL Osječko -baranjske između NK Jedinstvo i NK Tomislav iz Livane.

Toplo sunčano poslijepodne i domaći teren činili su se kao idealni uvjeti i prilika da NK Jedinstvo upiše 3 boda, međutim ništa od toga. Prvo poluvrijeme moglo bi se nazvati poluvrijeme promašaja jer niti domaćini, a niti gosti nisu uspjeli realizirati neke od 100% prilika, tako da se na odmor otišlo bez zgoditaka.

U nastavku, NK Jedinstvo vrlo brzo u 50. minuti dolazi u vodstvo zgoditkom Peroševića , ali veselje nije dugo trajalo jer gosti već u 63. minuti postižu zgoditak za izjednačenje. Kako se utakmica bližila kraju sve se više činilo da će se bodovi podijeliti, međutim pred sam kraj utakmice u 88. minuti gosti postižu zgoditak za konačnih 1:2.