NK JEDINSTVO PRETRPIO PRVI PORAZ OVE SEZONE

NK JEDINSTVO – NK VARDARAC 1:2

Autor: D.Š.

U subotu 30.10.2021.godine, u Donjem Miholjcu, NK Jedinstvo je u 11. Kolu 1.ŽNL Osječko baranjske ugostio ekipu NK Vardarac.

S obzirom da su na današnjoj utakmici Jedinstvu nedostajali Matović, Šulava i Jelić, očekivala se jedna teška utakmica s obzirom da je NK Vardarac 4. na tablici i svakako su ekipa koju ne treba podcijeniti. U prvom dijelu odnos snaga na terenu bio je podjednak, a iz prve prave prilike domaći su poveli u 25. minuti. Zgoditak je postigao Hrvoje Vida. U nastavku prvog dijela borba se uglavnom vodila na sredini terena bez ozbiljnijih prilika na obje strane.

U drugom poluvremenu, sasvim drugačija priča. Gosti su preuzeli kontrolu na terenu i počeli pritiskati. Zgoditak za izjednačenje je pao u 63. minuti, a u 66. minuti za konačnih 1:2 fenomenalan gol postigao je Mateo Miličić. Bila je ovo vrlo borbena i oštra utakmica u kojoj su gosti zasluženo pobijedili. U nedjelju 31. listopada igraju se ostale utakmice 11. kola 1. ŽNL Osječko baranjske čiji će ishodi promiješati poredak na tablici, a slijedeći vikend NK Jedinstvo očekuje okršaj sa NK Viljevo.