Slider

Miholjština info

Prvi informativni portal Miholjštine

3. KOLOM ZAVRŠENA MINI LIGA ZŠRU DONJI MIHOLJAC ZA SENIORE

Pobjednik lige je ekipa ŠRD “Šaran” iz Podgajaca Podravskih.

Ator/Izvor:D.Š./Ž.M. Foto/Izvor:Ž.M.
15.09.2025.

Proteklog vikenda (14. rujna) na ribnjaku “Švajcerija” u Đurđenovcu održano je 3. kolo mini lige ZŠRU Donji Miholjac za seniore. Domaćin je bio ŠRD “Đurđenovac”, nastupilo je 7 ekipa, a najbolji rezultat ostvarila je ekipa ŠRD “Linjak” Golinci, drugo mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Smuđ” iz Črnkovci, dok je treće mjesto osvojila ekipa ŠRD “Štuka” Podravska Moslavina.

Rezultati po sektorima:

Sektor A
1. Dario Kondić (ŠRD “Linjak” Golinci)
2. Petar Majdenić (ŠRD “Smuđ” iz Črnkovci)
3. Goran Đurišić (ŠRD “Đurađ” Sveti Đurađ)

Sektor B
1. Dejan Majdenić (ŠRD “Smuđ” iz Črnkovci)
2. Davor Golub (ŠRD “Linjak” Golinci)
3. Antonijo Šnalcer (ŠRD “Štuka” Podravska Moslavina)

Sektor C
1. Ivo Zlatunić (ŠRD “Štuka” Podravska Moslavina)
2. Danijel Knežević (ŠRD “Zlatni karas” Viljevo)
3. Miroslav Sudar (ŠRD “Šaran” Podgajci Podravski)

Pobjednik lige je ekipa “Šarana” iz Podgajaca Podravskih, drugo mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Đurađ” Sveti Đurađ, a treče mjesto osvaja ekipa  RŠU “Udica” Donji Miholjac.

Pojedinačno, pobjednik lige je Ivica Skrbin iz ŠRD “Šaran” Podgajci Podravski, drugi Zvonimir Stanić također iz “Šarana”, a treći Dario Kondić iz ŠRD “Linjak” Golinci.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)