Slider

Miholjština info

Prvi informativni portal Miholjštine

“UDICA” I “ZLATNI KARAS” SE PLASIRALI NA ZAVRŠNICU KUPA HRVATSKE

Na staroj Dravi u Podgajcima Podravskim održano županijsko natjecanje za kadete i kadetkinje uz odlične nastupe mladih ribiča.

Autor/Izvor:D.Š./Ž.M. Foto/Izvor:Ž.M.
02.06.2025.

Proteklog vikenda, (1. lipnja) na staroj Dravi u Podgajcima Podravskim održano je županijsko natjecanje “Kup županije” u sportskom ribolovu za kadete i kadetkinje. Na natjecanju je sudjelovalo sedam ekipa kadeta s područja županije, a tri najbolje plasirane ekipe ostvarile su pravo nastupa na završnici Kupa Hrvatske, koja će se početkom srpnja održati na jezeru Skresovi u Garešnici.

Kod kadeta, najuspješniji su bili članovi RŠU “Udica” iz Donjeg Miholjca

  • Domagoj Šerić – 1. mjesto
  • Mateo Antolović – 1. mjesto
  • Samuel Kovačević – 2. mjesto

Drugo mjesto pripalo je kadetima “Zlatnog karasa” iz Viljeva

  • Antonio Galić – 1. mjesto
  • Josip Marijančević i Luka Fekete – 2. mjesto

Trećeplasirana ekipa bila je “Žabica” iz Belog Manastira, koja je također izborila plasman na završnicu Kupa Hrvatske.

Sve tri ekipe predstavljat će Osječko-baranjsku županiju na završnici Kupa Hrvatske, gdje će imati priliku boriti se za titulu najboljih u državi.

U konkurenciji kadetkinja, prvo mjesto osvojila je ekipa “Karasa” iz Šaga, dok su se kadetkinje “Udice” iz Donjeg Miholjca okitile drugim mjestom.

Za “Udicu” su nastupile:

  • Gabrijela Kranjčević-Milišić – 1. mjesto
  • Mirijam Kranjčević-Milišić i Ena Sudarić – 2. mjesto

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)